Монтажна піна - як розібратися і обрати

Монтажна піна - як розібратися і обрати

Монтажна піна-рішення питань одним продуктом

Найчастіше після ремонтних робіт та монтажу різного виду конструкцій залишаються щілини і зазори. Їх необхідно обов'язково усувати, щоб ті ж двері, наприклад, стояли міцно, не перекосилися і не зіпсувалися. Герметизуючі засоби є обов'язковою умовою, щоб зовнішні фактори не вплинули на конструкцію, щоб не було перекосу. Також допомагають заповнити тріщини і порожнечі, ущільнити шви або просто скріпити дві поверхні.

Зараз жоден ремонт, жодне будівництво або установка вікон і дверей не проходить без використання монтажної піни. До її появи використовували штукатурку, мінеральну вату, цемент разом з клоччям, болти і навіть саморізи. При відсутності таких матеріалів-старі куртки, трикотаж і повсть. Такі матеріали не працювали як треба по ряду причин:

 • не було еластичності
 • не ізолювали повністю
 • кришилися і обсипалися під дією вологи або зміни температур
 • довго застигав матеріал
 • ніякої шумоізоляції або збереження тепла

А трикотажно-повстяні ущільнювачі взагалі викликали цвіль в стінах будинків або квартир. Тим самим додаючи проблем проживаючим людям і ускладнюючи ремонт.

Щороку необхідно було щось робити, розкривати заново, витрачати час і гроші. Термін експлуатації тих же дверей зменшувався, час і кошти витрачені на покупку і установку-не окупалися.

З виходом монтажної піни на ринок все змінилося. Вона виявилася універсальним рішенням для будівельників і побутових користувачів.

Як монтажна піна вирішить ці питання

Така піна має ряд властивостей, які допоможуть позбутися від усіх цих неприємностей одним продуктом:

 • ущільнююча- закриває всі стики і шви від 2-3 см, не дає розходитися каркасу
 • монтажна- зчіплюючі властивості дозволяють встановлювати двері, вікна і різні перегородки
 • звуко- і теплоізоляційний- в санвузлах, де шум від каналізаційних труб. Зберігає тепло приміщення, при заповненні швів між дверима і стіною
 • сполучна- при каркасному утепленні приміщень є фактором зчеплення між двох поверхонь
 • водонепроникна-у всіх перерахованих вище випадках, особливо відкоси вікон і дверей із зовнішнього боку будинку

Доступність і легкість використання відразу зробили піну самим запитуваним витратним матеріалом. По суті, це поліуретановий самозастиваючий герметик.
Напевно кожен з Вас бачив туби в магазині будівельних матеріалів. Купити монтажну піну можна тепер практично скрізь, головне вибрати якісного виробника.

Наш магазин пропонує якісний матеріал для робіт- виробник SELFOAM. Сертифікований товар для побутового та професійного використання за доступними цінами.

Переваги роботи з монтажною піною

 1. Простота роботи навіть для побутового користувача
 2. Швидке висихання, що дозволяє виконати монтажні роботи в строк
 3. Кріпиться практично до всіх поверхонь


Особливості роботи з монтажною піною
Не кріпиться до поліетиленових і силіконових поверхонь. При заповненні щілин або просторів між каркасами варто залишати близько 50% на розширення піни. На вологому повітрі або вологій поверхні адгезія краще. Сонячні промені здатні нашкодити піні, після висихання обов'язково зашпаклювати або покрити іншим матеріалом. Не рекомендується. Використовувати піну без маски і рукавичок. Зріджений газ, використовуваний в балоні, може подразнювати слизову і легені. Балон під тиском і вогненебезпечний - тримати подалі від відкритого вогню.
Виходить, що якщо дотримуватися елементарних правил експлуатації, то монтажна піна є універсальним засобом в будь-якому вигляді ремонтних робіт. Освоїти при необхідності зможе кожен. Результат довговічний, а робота з ним проста. На даний момент цей продукт використовують навіть для декору в різних варіаціях. А як ви використовуєте піну?
 

 24.06.2020
 (36 переглядів)