MacBookAir iPhone 6
Останні надходження

Рекомендовані

Як підібрати правильну фарбу для дерева і металу

Як підібрати правильну фарбу для дерева і металу

Для того, щоб правильно підібрати фарбу, необхідно розібратися, які вони бувають і чим різняться. Фарби розрізняються зовні: 1. Прозорі фарби. Ці фарби містять пі

Які матеріали для ремонту квартири підібрати

Які матеріали для ремонту квартири підібрати

Обкладинки журналів рясніють ідеальними ремонтами квартир. Будь-якому захочеться зробити зі своєї квартири щось дуже привабливе, приємне для ока. Розрахувавши приблизну в

Як зробити ремонт в квартирі?

Як зробити ремонт в квартирі?

Згодом будь-які матеріали зношуються, а інтер'єри перестають радувати око. Буває, що дизайн просто морально застаріває і починає набридати. Крім того, оновлення дизайну -

Сам собі маляр! Як самостійно пофарбувати стіни?

Сам собі маляр! Як самостійно пофарбувати стіни?

У цій статті ми детально наведемо покрокову інструкцію, дотримуючись якої, ви освоїте ази малярного мистецтва і легко впораєтеся з поставленими завданнями.

Інтернет магазин будівельних матеріалів ФОРФІКС

Раді вітати Вас в нашому інтернет магазині Форфікс. Вашій увазі пропонується асортимент високоякісних будівельних матеріалів:

  • монтажна піна;
  • силіконові герметики;
  • професійний клей;
  • рідкі цвяхи;
  • технічні аерозолі для автомобілів;
  • очисники монтажної піни.

Компанія ФОРФІКС спеціалізується в часності на прямих поставках будматеріалів відомого турецького бренду Selsil. Ця компанія виробник давно зарекомендувала себе на европейський ринку і користується великою популярністю серед будівельних компаній і приватних осіб.

Які будматеріали пропонує Вам ФОРФІКС

У найкоротші терміни наша компанія може поставити будь-який вид продукції турецького бренду Selsil. Їх виробництво охоплює широку лінійку професійних будівельних матеріалів, в часності, це силіконові герметики, акрилові герметики, поліуретанова піна, гібридна мастика, клеї, хімічний анкер. Так, наприклад, клеї можемо запропонувати у вигляді епоксидних мастик, супер клею, контактного клею. Продукція також включає ущільнювачі для болтів, анаеробні прокладки фіксатори.

Крім того, широкий вибір технічного спрея - багатоцільовий, спрей для чистки гальмівних колодок, спрей для чищення кондиціонерів, для змащення і видалення іржі, силіконовий спрей, рідкий спрей-змазка, спрей для чищення двигуна, для чищення бітуму і дьогтю, для чищення етикеток з поверхонь, спрей очищувач прокладок, для блиску шин, для поновлення гумових ущільнювачів, для додання блиску в кабіні автомобіля, для чищення карбюратора, спрей-змазка для ременів безпеки, ефірний спрей для заведення двигуна, для очищення контактних систем, для очищення електронних карт, спрей для відділення від форми, для очищення або захисту форм. Також одним з популярних продуктів є акрилова і розчинююча фарба для розпилення, спеціально розроблена для внутрішніх і зовнішніх декорацій.

У нашому інтернет магазині Ви легко можете оформити покупку будь-якого із запропонованих товарів. Якщо Вас цікавить продукція Selsil, якої немає на сайті, Ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону і ми привеземо будь продукти оперативно і в бажаній Вами кількості.

Сервіс та гарантії інтернет магазину ФОРФІКС

Компанія Форфікс гарантує якість пропонованих будматеріалів. Також ми гарантуємо повернення або обмін при необхідності в встановлені законом терміни.

Команда Форфікс зацікавлена в довгостроковому і плідному співробітництві з усіма бажаючими поширювати або використовувати продукти Selsil на ринку України. Ми пропонуємо взаємовигідні і кращі умови для спільної роботи, так як є прямими постачальниками всіх товарів на нашому сайті. Наші склади вміщають достатні обсяги всіх заявлених товарів. Крім того, для всіх оптових покупців доставка в будь-яку точку України буде здійснена в повному обсязі за наш рахунок, відповідно абсолютно безкоштовно для Вас.

Бажаємо Вам вдалих покупок та якісних успішних довговічних будівель, ремонтів, реставрацій.