MacBookAir iPhone 6
Останні надходження

Рекомендовані

Найпопулярніші лайфхаки для ремонту

Найпопулярніші лайфхаки для ремонту

Ремонт - це подія, з яким стикається кожна людина. Якщо грошей не багато і велика їх частина йде на матеріали, то може виникати безліч складнощів. Так як відсутність дост

Як заощадити на покупці будматеріалів

Як заощадити на покупці будматеріалів

Якщо ви вирішили зайнятися самостійним будівництвом, то, швидше за все, вам сподобається можливість заглибитися у вивчення будматеріалів і продуктів, які виділять вашу зб

Робимо ремонт в дитячій кімнаті

Робимо ремонт в дитячій кімнаті

Дитяча кімната - кімната, де проводить велику кількість часу дитина. Це місце, де він не тільки спить, але і грає, робить уроки, можливо, сидить з друзями. Кімната дитини

Огляд на монтажну піну - Топ 5 монтажний пін

Огляд на монтажну піну - Топ 5 монтажний пін

Універсальний  герметик, без якого не зробити квартирний ремонт - монтажна піна. Ізоляційний будматеріал відмінно заповнює всі порожнечі, щілини і стики швів. Зручна

Інтернет магазин будівельних матеріалів ФОРФІКС

Раді вітати Вас в нашому інтернет магазині Форфікс. Вашій увазі пропонується асортимент високоякісних будівельних матеріалів:

  • монтажна піна;
  • силіконові герметики;
  • професійний клей;
  • рідкі цвяхи;
  • технічні аерозолі для автомобілів;
  • очисники монтажної піни.

Компанія ФОРФІКС спеціалізується в часності на прямих поставках будматеріалів відомого турецького бренду Selsil. Ця компанія виробник давно зарекомендувала себе на европейський ринку і користується великою популярністю серед будівельних компаній і приватних осіб.

Які будматеріали пропонує Вам ФОРФІКС

У найкоротші терміни наша компанія може поставити будь-який вид продукції турецького бренду Selsil. Їх виробництво охоплює широку лінійку професійних будівельних матеріалів, в часності, це силіконові герметики, акрилові герметики, поліуретанова піна, гібридна мастика, клеї, хімічний анкер. Так, наприклад, клеї можемо запропонувати у вигляді епоксидних мастик, супер клею, контактного клею. Продукція також включає ущільнювачі для болтів, анаеробні прокладки фіксатори.

Крім того, широкий вибір технічного спрея - багатоцільовий, спрей для чистки гальмівних колодок, спрей для чищення кондиціонерів, для змащення і видалення іржі, силіконовий спрей, рідкий спрей-змазка, спрей для чищення двигуна, для чищення бітуму і дьогтю, для чищення етикеток з поверхонь, спрей очищувач прокладок, для блиску шин, для поновлення гумових ущільнювачів, для додання блиску в кабіні автомобіля, для чищення карбюратора, спрей-змазка для ременів безпеки, ефірний спрей для заведення двигуна, для очищення контактних систем, для очищення електронних карт, спрей для відділення від форми, для очищення або захисту форм. Також одним з популярних продуктів є акрилова і розчинююча фарба для розпилення, спеціально розроблена для внутрішніх і зовнішніх декорацій.

У нашому інтернет магазині Ви легко можете оформити покупку будь-якого із запропонованих товарів. Якщо Вас цікавить продукція Selsil, якої немає на сайті, Ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону і ми привеземо будь продукти оперативно і в бажаній Вами кількості.

Сервіс та гарантії інтернет магазину ФОРФІКС

Компанія Форфікс гарантує якість пропонованих будматеріалів. Також ми гарантуємо повернення або обмін при необхідності в встановлені законом терміни.

Команда Форфікс зацікавлена в довгостроковому і плідному співробітництві з усіма бажаючими поширювати або використовувати продукти Selsil на ринку України. Ми пропонуємо взаємовигідні і кращі умови для спільної роботи, так як є прямими постачальниками всіх товарів на нашому сайті. Наші склади вміщають достатні обсяги всіх заявлених товарів. Крім того, для всіх оптових покупців доставка в будь-яку точку України буде здійснена в повному обсязі за наш рахунок, відповідно абсолютно безкоштовно для Вас.

Бажаємо Вам вдалих покупок та якісних успішних довговічних будівель, ремонтів, реставрацій.