MacBookAir iPhone 6
Акції
Останні надходження

Рекомендовані

Монтажна піна в інтернет-магазині FORFIX

Монтажна піна в інтернет-магазині FORFIX

У розділі представлена ​​піна монтажна. Застосовується у будівництві для заповнення та герметизації великих порожнеч. Поступово розширюється і швидко твердне. Добре зчіпл

Герметики в интернет-магазині FORFIX

Герметики в интернет-магазині FORFIX

У розділі представлений асортименти герметиків. Застосовуються у будівництві та ремонті для заповнення щілин, зазорів, тріщин та склейки матеріалів. Для захисту фундамент

Як зробити ремонт у ванній дешево

Як зробити ремонт у ванній дешево

Коли ви вирішили зробити ремонт самостійно та обмежені у бюджеті, необхідно шукати різні варіанти для того, щоб заощадити. Однією з найвитратніших категорій у ремонті є о

Коли будматеріали дешевші

Коли будматеріали дешевші

Якщо ви вирішили збудувати будинок, то швидше за все вас зацікавить, в яку пору року буде найвигідніше закупити будматеріали. Будівництво – це тривалий процес, який по

Інтернет магазин будівельних матеріалів ФОРФІКС

Раді вітати Вас в нашому інтернет магазині Форфікс. Вашій увазі пропонується асортимент високоякісних будівельних матеріалів:

  • монтажна піна;
  • силіконові герметики;
  • професійний клей;
  • рідкі цвяхи;
  • технічні аерозолі для автомобілів;
  • очисники монтажної піни.

Компанія ФОРФІКС спеціалізується в часності на прямих поставках будматеріалів відомого турецького бренду Selsil. Ця компанія виробник давно зарекомендувала себе на европейський ринку і користується великою популярністю серед будівельних компаній і приватних осіб.

Які будматеріали пропонує Вам ФОРФІКС

У найкоротші терміни наша компанія може поставити будь-який вид продукції турецького бренду Selsil. Їх виробництво охоплює широку лінійку професійних будівельних матеріалів, в часності, це силіконові герметики, акрилові герметики, поліуретанова піна, гібридна мастика, клеї, хімічний анкер. Так, наприклад, клеї можемо запропонувати у вигляді епоксидних мастик, супер клею, контактного клею. Продукція також включає ущільнювачі для болтів, анаеробні прокладки фіксатори.

Крім того, широкий вибір технічного спрея - багатоцільовий, спрей для чистки гальмівних колодок, спрей для чищення кондиціонерів, для змащення і видалення іржі, силіконовий спрей, рідкий спрей-змазка, спрей для чищення двигуна, для чищення бітуму і дьогтю, для чищення етикеток з поверхонь, спрей очищувач прокладок, для блиску шин, для поновлення гумових ущільнювачів, для додання блиску в кабіні автомобіля, для чищення карбюратора, спрей-змазка для ременів безпеки, ефірний спрей для заведення двигуна, для очищення контактних систем, для очищення електронних карт, спрей для відділення від форми, для очищення або захисту форм. Також одним з популярних продуктів є акрилова і розчинююча фарба для розпилення, спеціально розроблена для внутрішніх і зовнішніх декорацій.

У нашому інтернет магазині Ви легко можете оформити покупку будь-якого із запропонованих товарів. Якщо Вас цікавить продукція Selsil, якої немає на сайті, Ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону і ми привеземо будь продукти оперативно і в бажаній Вами кількості.

Сервіс та гарантії інтернет магазину ФОРФІКС

Компанія Форфікс гарантує якість пропонованих будматеріалів. Також ми гарантуємо повернення або обмін при необхідності в встановлені законом терміни.

Команда Форфікс зацікавлена в довгостроковому і плідному співробітництві з усіма бажаючими поширювати або використовувати продукти Selsil на ринку України. Ми пропонуємо взаємовигідні і кращі умови для спільної роботи, так як є прямими постачальниками всіх товарів на нашому сайті. Наші склади вміщають достатні обсяги всіх заявлених товарів. Крім того, для всіх оптових покупців доставка в будь-яку точку України буде здійснена в повному обсязі за наш рахунок, відповідно абсолютно безкоштовно для Вас.

Бажаємо Вам вдалих покупок та якісних успішних довговічних будівель, ремонтів, реставрацій.